به سایت 2BACE خوش آمدید.
English فارسی
 داخلی 113-26709629-021
 sales@2bace.com
قیمت کل:
شرایط خرید

شرایط خرید

-هزینه ارسال برای خریدهای بالای 150 هزار تومان برای تمام محصولات موجود در سایت رایگان می باشد .
-ارسال توسط پیک فقط در محدوده شهری تهران به صورت رایگان قابل انجام می باشد و برای شهرهای اطراف (کرج-ورامین-رودهن-بومهن-پردیس و ...)مبلغ 20هزار تومان به فاکتور اضافه میگردد.

هزینه های مربوط به انبارداری کالا به عهده مشتری میباشد

لازم به ذکر است به سفارشاتی که ساعت 12 ظهر ثبت شده باشند در همان روز و سفارشات ثبت شده در ساعات بعد از 12 ظهر، در روز بعد ترتیب اثر داده خواهد شد.
ضمنا به سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت شده باشند در اولین روز کاری بعد از تعطیلات رسیدگی میشود، این مورد شامل سفارشات ثبت شده بعد از ساعت 12 ظهر که فردای انها تعطیل میباشد هم میشود
سایت ما در روزهای تعطیل رسمی و پنج شنبه ها فعال نمیباشد.
ارجاع و تعویض کالا

ارجاع و تعویض کالا

در صورتیکه شما از خرید خود به طور 100% راضی نیستید، می توانید سفارش خود را طبق شرایط ارجاع و تعویض کالا، جهت تعویض با کالای دیگر و یا استرداد کامل مبلغ خرید خود، برای ما به صورت پست پیشتاز و یا تیپاکس ارسال نمایید لازم به ذکر است هزینه ارسال کالای مرجوعی به عهده مشتری می باشد. 
لطفا توجه داشته باشید که شرایط ارجاع و تعویض کالا (ارسال کالا در وضعیت اولیه دریافت شده و عدم امکان تعویض کالاهای بهداشتی) را قبل از پس فرستادن سفارش خود، به طور کامل مطالعه بفرمایید.

لطفا توجه داشته باشید، در صورتیکه شرایط کالای ارسالی مطابق با شرایط ارجاع و تعویض کالا نباشد به درخواست شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.

به منظور تعویض و یا ارجاع، فرم مخصوص همراه سفارش خود را پر کنید و کالاهای مورد نظر و دلیل برگرداندن را مشخص نمایید. خواهشمندیم اصل فاکتور خود را با بسته مرجوعی برای ما بفرستید. کالاهای مرجوعی خود را به خوبی بسته‌بندی کنید و به وسیله پست پیشتاز یا تیپاکس برای ما ارسال نمایید. روند تعویض کالای شما از زمان دریافت توسط شرکت 3 روز کاری به طول می انجامد و هزینه آن طبق شرایط خرید محاسبه می گردد.
 
لطفا در صورت درخواست استرداد مبلغ کالا، شماره کارت بانکی خود را نیز در فرم ارجاع و تعویض بنویسید.
مدت زمان ارسال

مدت زمان ارسال

- ارسال تیپاکس
شهر تهران تا 2 روز کاری
سایر نقاط کشور تا 4 روز کاری
 
- ارسال پست سفارشی
تابع شرایط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران
 
- ارسال توسط پیک
برای خرید های شهر تهران تا 24 ساعت و برای خریدهای شهرستان با توجه به موجودی انبار در نمایندگی ها تا دو روز کاری، در صورت عدم موجودی محصول خریداری شده در نمایندگی حداکثر تا 4 روز کاری
هزینه بسته‌بندی و ارسال

هزینه بسته‌بندی و ارسال

ارسال سفارشی
هزینه ارسال پست سفارشی و تیپاکس به سراسر ايران طبق وزن بسته محاسبه می‌گردد.
 
ارسال پیشتاز رایگان
در  این شیوه، ارسال خریدهای بالای 150 هزار تومان به سراسر ايران رایگان می باشد.
ضمنا فقط کالاهای کمتر از 5 کیلوگرم از طریق پست پیشتاز ارسال میگردند و موارد دیگر توسط تیپاکس قابل ارسال خواهند بود

در صورت لزوم می توانید از این صفحه برای محاسبه هزینه مرسوله خود کمک بگیرید